Komisje problemowe

 

Komisja Strzelecka

LPImię i nazwisko
1Przewodniczący Waldemar Mrulewicz
2Tomasz Surma
3Robert Borowski
4Jan Sontag
5Tadeusz Daukszyc
6Krzysztof Zacharjasz
7Kamil Walczak
8Tomasz Ścieszko

 

Komisja Kynologiczna

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Przewodniczący Komisji Kynologicznej – Marian Bocianowski
2Tomasz Warszawa
3Bogdan Kolasiński
4Bogdan Gamus
5Monika Warszawa
6Ryszard Cieśla

 

Komisja ds. Kontroli Kół

LPImię i nazwisko
1Przewodniczący Patryk Matusiak
2Lech Macioszek
3Wiesław Kubiak
4Jacek Niemiec
5Edward Marciniak
6Michał Sikora
7Piotr Buczek

 

Komisja Kultury, Etyki i Promocji Łowiectwa

LPImię i nazwisko
1Przewodniczący Piotr Piotrowski
2Julita Bocianowska
3Jacek Szaniawski
4Małgorzata Goszczyńska
5Michał Kaczorowski
6Krzysztof Góral
7Jan Gajgałas
8Wojciech Wodnicki
9Zbigniew Kozakiewicz
10Przemysław Adamczewski
11Beata Lisiak
12Królak Piotr

 

Komisja Oceny Prawidłowości Odstrzału

LPImię i nazwisko
1Krzysztof Kamiński – Przewodniczący
2Zdzisław Basiński
3Wojciech Filipowski
4Jarosław Filipowski
5Mirosław Franciszkowski
6Przemysław Kobacki
7Bogdan Kolasiński
8Krzysztof Kozłowski
9Robert Krokowski
10Paweł Leśniewski
11Józef Lipiński
12Jacek Niemiec
13Andrzej Pławczyk
14Jacek Szymczak
15Marek Wdowiak
16Tomasz Wdowiak
17Zbigniew Wala
18Piotr Zdunek

 

Komisja Zespołu Wyceny Medalowej

LPImię i nazwisko
1Przewodniczący Andrzej Pławczyk
2Członkowie
3Jacek Niemiec
4Przemysław Kobacki
5Sławomir Włoszkiewicz
6Krzysztof Kozłowski
7Tadeusz Smejda
8Piotr Buczek
9Michalak Dariusz

 

Zarząd Okręgowy PZŁ „składy terenowe” komisji ds. oceny zgodności z odstrzałem: dla polowań dewizowych

LPImię i nazwisko
1Na terenie Nadleśnictwa Grotniki: Wojciech Filipowski oraz Jarosław Filipowski
2Na terenie Nadleśnictwa Brzeziny: Paweł Leśniewski oraz Marek Wdowiak
3Na terenie Nadleśnictwa Kolumna: Bogdan Kolasiński oraz Tomasz Wdowiak
4Na terenie Nadleśnictwa Kutno: Zbigniew Wala oraz Robert Krokowski
5Na terenie Nadleśnictwa Poddębice: Piotr Zdunek oraz Jacek Szymczak